PF 2019 - Zapomeňte na rozepře, přichází rok vepře

Office Park Brno - PF 2019

Vážení a milí partneři, klienti a přátelé, 

je polovina ledna 2019 a my Vám v tomto již klidném po svátečním období přejeme především šťastný vstup do nového roku /roku vepře/, který bude pro nás všechny jistě rokem plným štěstí, nových výzev a projektů.

Když se podíváme za loňským rokem, bylo to období stabilní a úspěšné. Díky tomu jsme mohli stejně jako v předešlých letech pomáhat tam, kde je to podle našich představ potřeba. Již pátým rokem platíme znevýhodněným dětem na ZŠ TGM Blansko obědy, nově přispíváme do nadačního fondu Veolia, který se zabývá ochranou vodních zdrojů a stále také podporujeme projekt Světluška.

Co se týká služeb naší společnosti, byla jednoznačně nejpoptávanější služba Založení společnosti na klíč.  Díky velkému objemu zakázek, jsme tuto službu maximálně optimalizovali a zdokonalili tak, aby byla co nejefektivnější a to především pro naše klienty. Společnost založíme s minimálním časovým zatížením objednatele a dobu zapsání společnosti na OR jsme zkrátili na naprosté minimum. Takže je tato služba nejen levná, časově nenáročná, ale i rychlá…

Naše společnost také nově rozšířila svoje služby a to především o tzv. následný servis. Jedná se o službu přímo pro naše klienty, kteří už využili naše služby jak založení společnosti, tak ready made nebo sídlo společnosti. Jedná se většinou o změny v zakladatelských listinách, změny statutárních orgánů a jiné, které zajišťujeme po zadání na základě plné moci.

Šetřete náklady na provoz firmy
 

-a3391_0.png
 

Ve spolupráci se společností O2 Czech Republic a.s. vám můžeme unikátně nabídnout optimalizaci telekomunikačních služeb a tím snížit fixní měsíční náklady na provoz firmy.
Nabídka služeb O2 Czech Republic a.s. pro podnikatele ve spolupráci s Office Park Brno:

  • optimalizace telekomunikačních služeb
  • individuální řešení na míru
  • optimalizace / analýza ceny telekomunikačních Služeb
  • služby osobního O2 garanta
  • služby O2 GURU zdarma
  • garance následné péče a opakovaného zvýhodnění každých 24 m
  • zvýhodněná cena na kvalitní elektroniku
  • podpora podnikání díky dalším službám
    → Car Control, O TV Business, Managed Wifi, eKasa, barevné linky, call centra, posílení signálu a další

Máte dotazy, líbí se vám tato služba? Neváhejte nás kontaktovat.
 

Děkuji vám všem a přejeme příjemný rok 2019. Je nám ctí, že pro vás můžeme pracovat.

 

monika-vapova.jpg 

Bc. Monika Vápová, DiS.
Jednatelka společnosti

Pozor na novou povinnost zápisu skutečného majitele do evidence

Od 1. ledna 2018 platí povinnost právnických osob zapsaných ve veřejném rejstříku a svěřeneckých správců svěřeneckých fondů zapsaných v evidenci svěřeneckých fondů (dále „zapsané osoby“) zapsat svého skutečného majitele.

Nebojte se modrých zón

Aneb druhá etapa parkovacího systému je spuštěná - modrá zóna na Jarošce.

ŠETŘETE MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA PROVOZ FIRMY

Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a díky spolupráci se společností O2 Czech Republic a.s. vám můžeme unikátně nabídnout optimalizaci telekomunikačních služeb a tím snížit fixní měsíční náklady na provoz firmy.

Jsme hrdými partnery báječného mezinárodního festivalu hudby

Letní hudební kurzy a edukativní festival Musicians.

Datové schránky a elektronické podpisy pro podnikatele

Elektronická komunikace. Od roku 2014 se stala pravidelnou součástí podnikatelského byznysu. O tom, kterých konkrétních případů se změny dotknou, pojednáváme blíže v následujícím článku.

Nahoru